BM
Soru Sahibi
19 Ekim 2018 09:55

Gobekfıtıgı

saygılar esımde gobekfıgı oldu şikayetleri karın ağrısı göbek altında ağırlık hissi yatarken ağrı. Olmuyor ayağa kalkıp osyapınca oluyor ameliyatı rosklımı hayatı tehlikesi varnı ameliyata kadar göbek kordrdı kullanmak istiyoruz pnerınız yokmu duspatalın gunde2kereaöınca rahatlık hıssedıyor

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Mert Atak
Genel Cerrahi , Proktoloji

Göbek fıtığı bahsettiğini şikayetleri yaratabilir minimal invaziv yaklaşımlar ile operasyon sayesinde hastalar kısa vadede ayağa kalkabilir ve sosyal hayatına geri dönebilir Geçmiş olsun

26 Aralık 2018 09:44