28 Mart 2018 22:23

Gobek kayması

Hocam izmirden yazıyorum gobek kayması için sizi önerdiler benim göbeğim 6 yıllık oldu yerine gelmıyor iki kişi denedi ama olmadı meslek hastalıgı silikosizim bu yüzden gobek kayması olduğunu anlayamadım Bana detaylı bilgi verirmisiniz.

2 cevap
Cevaplar (2)

selam öncelikle muayene etmem gerekiyor muayenede küçük bir kese bakıyorum varsa yine lokal anesteziyle kğçük bir ameliyatla kayan yeri içerden dikiyorum

28 Mart 2018 22:27
Soru Sahibi

Peki hocam ben malülen emekliyim Bana maliyeti ne tutar ssk karşılarmı şuan 45 kğ yum yesem cıkartıyorum yaşım 42 durumumda iyi değil cevabınız için teşekkürler iyi günler

29 Mart 2018 18:51

1625 lira tutuyor

29 Mart 2018 19:12