B.
Soru Sahibi
5 Mayıs 2020 12:58

Gobek granumu

iltihabi iltihabi saygilar oglumda fobek deligi iltihabi oldu batijon solusyonla pansuman yapiyo ayrica dr tetradok ve antibiyotikli melhemle pansuman onerdir tehlikeli bir hastalikmi baska oneriniz yokmu koruyucu onlemi yokmu bu hastaligin akinti ve batma hissi agri oluyordu hocam yakma islemi yapilmasi onerildi Gizle

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. MUSTAFA BOLAT
Genel Cerrahi , Proktoloji

Geçmiş olsun öncelikle , doğumdan sonra bebeklerde göbek deliğinde bazen tam kapanmayabiliyor o bölgeden aktı oluşur, tedavi olarak bir yakıcı ile (gümüş nitrat) ile yakılması işlemi uygulanabilir.

12 Mayıs 2020 14:10