DT
Soru Sahibi
2 Haziran 2020 10:37

göbek çevresi ağrılar

Merhabalar hocam benim 3 aydan fazla süredir göbek çevresinde ağrılarım bulunmakta. daha önce mide koruyucu kullandım pek fayda göremedim. kan testi yaptırdım tomografi çektirdim normal çıktı. ancak ağrılarım bi ara 1 ay süre ile geçtikten sonra tekrar başladı.ağrı tuvalete gitmekle geçmeyen bir ağrı. henüz endoskobi yaptırmadım ama midemde mikrop olsa kanda görünmezmiydi endoskobi yaptırmam gerekirmi bunu merak ediyorum teşekkürler

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Mukadder Ayşe Bilgiç
Dahiliye - İç Hastalıkları , Nefroloji

Endoskopi ve gerekirse kolonoskopi yaptırmalısınız Sağlıklı günler...

27 Ağustos 2020 09:07