av
Soru Sahibi
24 Haziran 2014 12:27

gerksiz heyecan

Merhaba ben 16 yasinda erkek genc bi insanim bende insanlarla muhattap olurken gereksiz heyecanlanma oluyor en cokda onemli bisey soylerken icimdeki heyecanim kekemeligime yansiyor ve kendi kendime konusurken hic kekelemiyorum ama ne zaman baska birileriyle yada samimi olmadigim onemli bise soyluceksem heyecanlanir agizimda lafi bekletir soyleyemem cok heyecanlanirim terlerim bunun icin yani heyecanlanmamam icin ne yapmam lazim?

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhaba klinik psikologlar bu tarz kaygilarla calisir kendi bulundugunuz sehirde birinden destek alabilirsiniz

24 Haziran 2014 14:16