YE
Soru Sahibi
25 Ağustos 2020 21:35

Genu Verum

Türkiye'de Genu Verum düzeltme ameliyatı yapılıyor mu? Ameliyatsız çözümü var mı? İnternette nerdeyse hiç bilgi yok.

1 cevap
Cevaplar (1)
Doç. Dr. Mustafa Akkaya
Ortopedi ve Travmatoloji

Engin Bey öncelikle geçmiş olsun Ameliyatı var tabiki Çeşitli özel görüntüleme tetkikleri ile varus açısına ve eklem içinin duruma göre yapılacak cerrahiye karar veriliyor, Ameliyatsız çözümler çeşitli destekleyici dizlikler ile ekleme gelen yükü dağıtmak olarak uygulanabiliyor Daha ayrıntılı değerlendirme icin bir ortopedi uzmanı ile görüşmenizi öneririm İyi günler dilerim Saygılarımla

26 Ağustos 2020 11:40