BB
Soru Sahibi
14 Aralık 2020 16:30

Genetik sorunlarda sağlıklı bebek olasılığı

Hocam iyi çalışmalar, 16 haftalık bebeğimizi kaybettik ardından genetik tarama testi yaptık bende 21 kromozomda uzun(q)kolunda (q12) inversiyon içeren yapısal kromozom anomisi gözlendi. Normal yollarla sağlıklı bir bebek sahibi olabilir miyiz??

2 cevap
Cevaplar (2)
Op. Dr. Suat Hazer
Kadın Hastalıkları ve Doğum , Üreme Endokrinolojisi ve İnfertilite

Genetik incelemeli tüp bebek tedavisi yapılabilir

24 Aralık 2020 12:23
BB
Soru Sahibi

Normal yollarla olmaz mıdır hocam

24 Aralık 2020 12:33
Op. Dr. Suat Hazer
Kadın Hastalıkları ve Doğum , Üreme Endokrinolojisi ve İnfertilite

Olabilir ama aynı şeyleri yaşama ihtimaliniz olabilir

24 Aralık 2020 12:35