gm
Soru Sahibi
26 Temmuz 2014 05:04

genetik bozukluk

merhabalar hocam, dişlerimde genetik bir sorun var çok küçük ve aşınmış durumdalar. biraz araştırma yapmam sonunda zirkonyum kaplama gibi bir uygulamanın olabileceğini tahmin ettim.rica etsem bu uygulama hakkında beni bilgilendirebilir misiniz ? üniversite öğrencisi oldugum tedavi süresi benim için önemli ne kadar sürer? tadavinin ücreti hakkında da biraz bilgi verirseniz cok memnun olurum. şimdiden çok çok teşekkür ederim..saygılar

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Dt. Atilla User
Diş Hekimi , Diş Protez Uzmanı

SEVGILI MELİKE ÇOK KÜÇÜK BOYUTLU DİŞLERDE UYGULAMAYA BAŞLAMADAN ÖNCE GÖRMEK GEREKIR OLMASI GEREKEN UYGULAMADA DİŞLERİN TEK TEK KAPLANMASI GEREKIR BÖYLE BIR UYGULAMADA ISE ÜÇ LÜ VEYA İKİLİ YAPILABİLİNİR ZİRKONA GELINCE DİŞİN KESİLMESİNDE KESIM TEKNİGİ FAKLI OLUP BASAMAKLI KESIM YAPIILMASI GEREKİR . FIYATINA GELINCE ÖZEL MUAYENEHANEDE ASGARI FIYAT LISTESINDEKİ FIYATI 500 tl CIVARINDADIR 1000 tl ye kadar çıkabilir. SELAM VE SEVGİLET

26 Temmuz 2014 10:17