UB
Soru Sahibi
31 Temmuz 2010 20:11

geçmeyen vajinal akıntı sebebiyle doktor neo penotran ovül ve ornnisid 250

geçmeyen vajinal akıntı sebebiyle doktor neo penotran ovül ve ornnisid 250 mg verdi.sabah akşam birer olmak üzere 2 gündür kullanıyorum fakat bugün bulantı, ishal ve ateş başladı. ateşin bu ilaçlarla ilgisi var mı? ilaç etkileşimi durumu var mı?(diğer kullandığım ilaçlar: euthyrox-tiroidit ; ecopirin 150 - serebral venöz tromboz hikayesi sebebiyle ; folbiol- mthfr gen mutasyonu sebebiyle). başka ne sebebi olabilir?

0
1 cevap
000 görüntülenme
Cevaplar (1)
Op. Dr. Akin Savci
Op. Dr. Akin Savci
Kadın Hastalıkları ve Doğum

İÇTİĞİNİZ ANTİBİYOTİĞİN BU TÜR YAN ETKİLERİ OLABİL,YOR

2 Ağustos 2010 00:02
Op. Dr. Akin Savci
Op. Dr. Akin Savci Kadın Hastalıkları ve Doğum

Yazar toplam 7973 soru cevapladı.

Doktorun Cevapladığı Diğer Sorular
Kızlık zarım bozulmuşmudur Op. Dr. Akin Savci
Hamilelikkkkk Op. Dr. Akin Savci
Gebelik ile ilgili Op. Dr. Akin Savci
Sarı renkli akıntı Op. Dr. Akin Savci
Kadın Hastalıkları ve Doğum İle İlgili Diğer Uzmanlar
Uzm. Dr. Melike Altıntaş
Uzm. Dr. Melike Altıntaş Kadın Hastalıkları ve Doğum
Uzm. Dr. Yüşa Abay
Uzm. Dr. Yüşa Abay Kadın Hastalıkları ve Doğum
Op. Dr. Ferhat Yasin Özkaya
Op. Dr. Ferhat Yasin Özkaya Kadın Hastalıkları ve Doğum
Dr. Berra Önsoy
Dr. Berra Önsoy Kadın Hastalıkları ve Doğum
Op. Dr. Yağmur Yücebaş yıldız
Op. Dr. Yağmur Yücebaş yıldız Kadın Hastalıkları ve Doğum
Etiketler
Tiroidit , Euthyrox , Neo-penotran , Ecopirin , Ornnisid , İlaçalar ateş yapar mı
Facebook Twitter Instagram Youtube