GB
Soru Sahibi
15 Haziran 2017 21:21

Gecmeyen karin agrisi mide bulantisi

Hocam iyiaksamlar benim oglum 5 yil 3 aylik yaklasik 1.5 aydir gecmeyen karin agrisi sikayeti var bunun icin kendi cocuk dr u disinda Gastrology nefrology enfeksiyon hastaliklari gogus hastaliklari gibi cesitlindoktorlara gittik ve fmf.ig testleri ,colyak arastirmasi,endoskopi ve akliniza gelicek her turlu kan tetkiklerini yaptirdik ama kimse su sebeten dolayi karin agrisi var diyemiyor ayrica ultrasonda tum batin cekildi krinda cok sayida 10/20 arasi buyuklugu 1.4 mm 1.4 cm capinda lenf nodulu goruldu yaziyo suan yeniden norovirusu kapti hastahanedeyiz serum ve bagirsak mide rahatlatici ilaclar aliyor yine yemek mideye girdigi an midem bulaniyor kusucam kusamiyorum diyor kivraniyor yavrum lutfen yardimci olun yol gosterin tesekkur ederim

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Tufan Kutlu
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları , Çocuk Gastroenteroloji, Hepatoloji ve Beslenme

Bu kadar çok doktor gezmişsiniz. Görmeden fazla bir şey söylemek doğru olmaz.

20 Haziran 2017 14:21