TA
Soru Sahibi
11 Mart 2019 09:48

Geciktirici ilaç

Eşim normal adeti gecikmişken üstüne,geciktirici kullandı.Adet taribinden once iliski olmadi ama geciktiriciyi kullanirken 2 defa korunmasız ilişkiye girip 1 defa da içeri boşalma oldu.24 saat içinde 4+4 doğum kontrol habı aldı. Şişkinliği ve bel-kasık sızlamaları var. Geciktirici ilacı birakali 5 gün oldu ama hala adet görmedi. Hamilelik ihtimali var mıdır?

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Sacit Güneş
Kadın Hastalıkları ve Doğum

geciktiricinin adı ne? Kim verdi? 4x4 doğum kontrolü hapının adı ne? Kim verdi? Kim bu şekilde kullanın dedi? Eşinizin yaşı, genel sağlık durumu. sigara içip içmediği de bilinmiyor. Sağlığınız bu kadar ucuz mu? BU SORULARIN CEVABI İLE KANDA YAPILAN GEBELİK TESTİNİN SONUCUNU İLETİN.

12 Mart 2019 17:10