LM
Soru Sahibi
6 Mayıs 2017 10:07

Gebelik olabilir mi

Merhaba hocam Nisanın 3ü ile 7si arasında bi günde erkek arkadaşımla sürtünme ilişki yaşadık ama öyle içine girme vs olmadı. 29 mart-1nisan adet dönemimdi sonra 24nisan ile 26nisan adet dönemi oldu.Her ay adetten bi on gün önce göğüs ağrılarım olur fakat adet döneminde son bulur. Bu nisan ayında da adetten yaklaşık on gün önce göğüs ağrılarım başladı ama adetim bitti hâla ağrım devam ediyor sizce hamilelik olasılığı var mıdır? Yoksa bu ağrılar psikolojik olabilir mi? Teşekkürler

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Mesut Öktem
Kadın Hastalıkları ve Doğum , Üreme Endokrinolojisi ve İnfertilite

Geçmiş olsun Siz yinede kanda gebelik testi yaptırın Geçmiş olsun

6 Mayıs 2017 10:53