ŞB
Soru Sahibi
19 Kasım 2017 17:10

Gonore bel soğukluğu

Aylardır sarı akıntım ara sıra hafif kanamalarım göz nezlem ve boğazımda yanma oluşuyordu bunlar ara sıra olup geçiyordu. Bel soğukluğum olduğunu anladım bu hafta doktora gideceğim ama merak ettiğim bazı sorular var.Bel soğukluğu kaç ay sonra kalıcı hasar verir? Ve en fazla tedavisi ne kadar sürer?

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Mesut Öktem
Kadın Hastalıkları ve Doğum , Üreme Endokrinolojisi ve İnfertilite

Geçmiş olsun Bir an önce tedavinize başlamak gerekir Geçici veya kronik hasarlara sebep olabilir Cinsel hayatınıza tedevi sonuna kadar ara verin Cinsel partnerinizin de tedavi olması gerekli *** *** **

20 Kasım 2017 08:37