yF
Soru Sahibi
27 Kasım 2020 13:51

gebelik korkusu

merhaba sevgilimle ilişkiye girdikten 25 gün gebelik testi yaptım negatif çıktı ama benim içim bir türlü rahat olmuyor karnımda sanki hareketlenme hissediyorum bu durumu atlakmak için ne yapmalıyım. teşekürler

2 cevap
Cevaplar (2)

Bir sağlık kuruluşunda gebelik testini yaptırın ve sonuçtan emin olun, karnınızda hareketlenme olması bu dönemde mümkün değil.

28 Kasım 2020 02:15
yF
Soru Sahibi

Yaptım negatif çıktı

28 Kasım 2020 09:20

Bir sağlık kuruluşunda testinizi tekrar ettirin ki sonuçtan emin olabilesiniz, bu durumda endişeniz dağılır.

28 Kasım 2020 23:02