LT
Soru Sahibi
21 Kasım 2020 19:15

Gebelik korkusu

Merhabalar 5 eylülde cinsel ilişkim oldu. Üzerine 18 eylül, 15 Ekim ve 12 kasımda adet oldum üçüde ağrılı ve 4-5 gün sürdü. Aralarda idrar testi yaptım en son iliski üzerinden 60 gün gecmisti evde idrar testi yaptım negatif çıktı. 11 kasımda doktora gittim 9 hafta geçmişti ilişkinin üzerinden şüphemi anlattım sen adet mi olacaksın dedi evet dedim, sorun gözükmüyor teste gerek yok dedi ama çok kısa süre baktı görmeme ihtimali var mı ? Hala gebe olma ihtimalim var mı ? Karnim büyüyor ve şişiyor gibi hissediyorum ? Kan testi yaptırma şansım yok cevap verirseniz teşekkür ederim

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Şahin  Zeteroğlu
Prof. Dr. Şahin Zeteroğlu
Kadın Hastalıkları ve Doğum , Üreme Endokrinolojisi ve İnfertilite

anlattığınız öyküde gebeolma ihtimaliniz yok

4 Ocak 2021 22:51