2 Ekim 2019 13:34

Gebelik ihtimali

Merhaba 8 hafta önce korunmasız bir ilişkiye girmiştim ertesi gün hapı kullandım, normal adet dönemimden 2 gün önce adet oldum, ilişkiden 5 hafta sonra idrarda gebelik testi yaptım sonuç negatif çıktı, 2. Adetimi tam gününde gördüm, ondan 2 gün öncede bir test yaptım sonuç negatif ama, kanamam normalden fazla ve koyu kahverengiydi alt karın bölgem ağrıyor arada gebelik ihtimali var mıdır, nasıl emin olabilirim kan testi kayıtlara geçer diye korkuyorum, 8 hafta oldu 2 test yaptım sonuçlara güvenebilirmiyim Adetlerim 7 8 gün sürüyor bu kanamalar farklı olabilir mi, hocam birde hcg testi gizli ve kayıtlara işlemeden yapabilir mi

1 cevap
Cevaplar (1)
Doç. Dr. Kudret Erkenekli
Kadın Hastalıkları ve Doğum , Perinatoloji - Riskli Gebelikler

Merhaba Bu durumda gebelik ihtimali yok. Geçmiş olsun

2 Ekim 2019 14:13