KS
Soru Sahibi
14 Kasım 2019 23:58

Gebelik belirtileri

Merhaba hocam 1 hafta önce kan vermiştim kanımda gebelik çıktı 406.9 çıktı 1 hafta geçti aradan diye tekrar gittim ama keseyi göremediler dış gebelikten şüphe ettiler ve zaman zaman şiddetli kramp tarzında ağrılarım oluyor sizce nedendir yardımcı olur musunuz bana

2 cevap
Cevaplar (2)
Prof. Dr. Mehmet Tayyar
Kadın Hastalıkları ve Doğum , Perinatoloji - Riskli Gebelikler

Seda hanim Beta hCG 1500 uzerindeyse rahim icinde gebelik kesesini mutlaka gormemiz gerekir Gorulemezse dis gebelik mutlaka ekarte edilmelidir Dr lar bunu teshis ederler Gecmis olsun

15 Kasım 2019 11:34
KS
Soru Sahibi

Teşekkür ederim hocam kanım şuanda yükselmiş 6150 olmuş ama keseyi halan göremiyoruz doktorlar bir kaç hafta sonra oluşur dediler. ?

16 Kasım 2019 20:20
Prof. Dr. Mehmet Tayyar
Kadın Hastalıkları ve Doğum , Perinatoloji - Riskli Gebelikler

Seda hanim Beta hCG 6150 ise rahim icinde mutlaka gebelik kesesi gorulur.Gorulmezse dis gebelik akla gelmelidir.Dikkatli olmanizi tavsiye ederim Gecmis olsun

16 Kasım 2019 20:29