KD
Soru Sahibi
17 Aralık 2020 08:14

Gebeliğin Sonlandırılması

Merhabalar, 7 aralık tarihinde doktora gittiğimde ultrasonda 6 hafta+1 günlük bebeğim vardı. 14 aralık tarihinde kontrole gittiğimde bebeğimin gelişminin durduğunu ve kalp atışını duyamadık. Şu süreçte ne yapmam gerekiyor? biraz beklememin bir öenmi var mı? yoksa operasyon ile alınmalı mı? bilgilerinizi rica ediyorum... Bu olabilecek bir durum mu? yoksa bu duruma bir şey mi sebep oldu?

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Aytekin Altıntaş
Kadın Hastalıkları ve Doğum , Jinekolojik Onkoloji Cerrahisi

Bu zamana kadar kürtaj olmuşsunuzdur. Geçmiş olsun

3 Ocak 2021 08:27