EK
Soru Sahibi
10 Aralık 2020 13:49

Gebe kalamama

Hocam 23 yaşındayım eşimde 28 yaşında 2 yıllık evliyiz ve evlendiğimizden beri hiç korunmadık ama gebe kalamıyorum önceki gittiğim dr. Pcos dedi erken menapoz olabilir dedi ama herhengi bir ne adet gecikmesi ne de kıllanma gibi problemler yaşadım 2 defa klomen+ovitrelle ve 1 defa klomen+merional kullandım sonuç yok hsg çekildi sıkıntı yok eşimin spermiogram da iyi sonrasında hekim değişikliği yaptım gonal f kullandım ovitrelle kullandım şimdi de femara kullandım gene sonuç yok, ne yapmam lazım yardımcı olunuz nolur:))

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Selahattin Kumru
Kadın Hastalıkları ve Doğum , Perinatoloji - Riskli Gebelikler

aciklanamayan infertilite gibi duruyor. toplamda 3 kez de ov induksiyonu yapilmis. IVF merkezine gidebilirsiniz

10 Aralık 2020 14:02