GN
Soru Sahibi
19 Ocak 2020 00:23

Fistül yara

Oyu geceler doktor bey 3 ay önce fistul ameliyatı oldum yaram kapandı sadece giriş yapılan yer küçük et şeklinde orası ne zaman kapanır acaba düş uygulaması yapıyorum hâlâ akıntı falan hiç bir şey yok o küçük ter ne zaman kapanır acaba

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Sezai Leventoğlu
Genel Cerrahi , Proktoloji

Kontrol amaçlı muayene olmanızda fayda olacaktır Nesli hanım. Bazen yara iyileşmesi gecikmesi olduğu gibi olayın tekrarlaması karışabiliyor. Sıcak duşlara devem edin. Sevgiler... Sezai Leventoğlu

19 Ocak 2020 10:10