DE
Soru Sahibi
10 Ağustos 2020 14:19

Fissür ameliyatı sonrası

Merhaba hocam. 4 ay önce anal fissürden dolayı lis ameliyatı oldum. Geçen aya kadar yanma kaşıntı gibi şikayetlerim vardı fakat son 1 aydır gün boyu şiddetli yanma ve sızı şekline dönüştü. Gece bile devam ediyor. Dışkılama yapmadığım gün bile tamamen kesilmiyor. Başka bir doktora gittiğimde fissürün olduğunu ve kıpkırmızı olduğunu söyledi. Sizce sadece bu kırmızılık bu kadar şikayete sebep olur mu ? Gün boyu olan bu şikayetler başka ne gibi durumlarda olur hocam? Saygılar.

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. MUSTAFA BOLAT
Genel Cerrahi , Proktoloji

MERHABA ERKAN BEY , FİSSÜRÜNÜZ İYİLEŞMEMİŞSE BÖYLE ŞİKAYETLERİNİZİN OLMASI NORMAL , DOKTURUNUZA DANIŞIP TEDAVİ OLMALISINIZ ,GEÇMİŞ OLSUN

28 Ağustos 2020 14:54