py
Soru Sahibi
14 Temmuz 2021 10:37

Fip hastalığı

Kedimde fip olduğunu nasıl anlarım ? Belirtileri nedir? Bu durum hep karşıma çıkmaya başladı hep karnını yanlarını inceliyorum şişlik var mı diye beni çok korkutmaya başladı teşekkür ederim yanıtınız için

1 cevap
Cevaplar (1)

Aşılarını düzenli yaptırırsanız, 2 karma 2 lösemi b1 kuduz gibi. İştahı da yerindeyse, vücut direnci yükselecektir. Fip teşhisi karnından sıvı alıp, rivolta testi ile netleştirebilirsiniz. Rivolta testini internetten öğrenebilirsiniz. Ama bir hekimin yapması daha uygundur

14 Temmuz 2021 10:50