OU
Soru Sahibi
11 Ocak 2011 13:39

finasterid kullanımı kalıcı cinsel sorunlara sebep olabilir mi? duzensiz bi

finasterid kullanımı kalıcı cinsel sorunlara sebep olabilir mi? duzensiz bir kullanımla 1bucuk sene kullandıgım ilacın kas gücümü ve cinsel istegimi zayıflattıgını hiçbir tereddütüm olmadan söyleyebilirim.

0
1 cevap
000 görüntülenme
Cevaplar (1)

uzun süreli kullanımda bu saydığınız şikayetler olabilir,ama bırakıldığında normale döner

11 Ocak 2011 17:28
Doç. Dr. Basri Çakıroğlu
Doç. Dr. Basri Çakıroğlu Üroloji

Yazar toplam 2201 soru cevapladı.

Doktorun Cevapladığı Diğer Sorular
sperm analizi Doç. Dr. Basri Çakıroğlu
üretra darlığı Doç. Dr. Basri Çakıroğlu
Sperm testi yorumlarınız lütfen Doç. Dr. Basri Çakıroğlu
mantar Doç. Dr. Basri Çakıroğlu
tamoxifen Doç. Dr. Basri Çakıroğlu
Etiketler
Cinsel istek , Cinsel sorunlar , Finasterid , Kas gücü , İlaçların cinsel sorunlara etkisi
Facebook Twitter Instagram Youtube