EZ
Soru Sahibi
11 Temmuz 2018 01:45

Fibromiyalji

Merhaba fibromiyalji hastasıyım. 11 ay önce 20 lik diş cektirdim o gün damagımı komple kaplayan bi şişlik oldu ve hala devam ediyor damaklarimda tarif edemedigim degişiklik oldu pütür pütür ve cok kötü agrı var yutkunurken zorlanma ve dıs etlerimde hızlı devameden çekilme.. beni telaşlandiran 3 defadir genizden gelen kanlı balgam.. fm ile alakalimi lütfen yardim edin ne yapmam laźım

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. İzzet Fresko
Romatoloji , Dahiliye - İç Hastalıkları

Damakta şişlik ve kan fibromyaljinin bulgusu olmaz. bunu bir kulak burun boğaz uzmanına gösterirmisiniz?

11 Temmuz 2018 19:33