AA
Soru Sahibi
14 Ağustos 2015 01:30

FERPLEX FOL

175 cm 50 kiloyum. FERPLEX FOL ilacı kullanmaya yeni başladım 3 gün oldu acaba kilo aldırırmı işe yarar mı 1 ay da kaç kilo alabilirim? +Bu ilaçtan başka hızlı bir şekilde kilo aldıran bir şey var mıdır?

1 cevap
Cevaplar (1)

ilacları doktor kontrolünde kullanmanız gerekiyor. amacı kilo aldırmaktan ziyade vitamin mineral eksikliklerini gidermek. iştahınızı artırabilir bu sayede yemeniz artar ve kilo kazanımı olabilir ancak tekrar ediyorum hekim kontrolünde içmeniz gerekiyor.

14 Ağustos 2015 11:46