ST
Soru Sahibi
24 Nisan 2021 01:01

F1 Yumurta Beyazi 0,43

Merhaba degerli hocalarim, 2 yildir yaklasik ayda bir olan siddetli burun kasintisi akintisi ve hapsurukla ugrasiyorum. 28 yasindayim, Ige testimde F1 yumurta beyazi 0,43 cikti, ve neredeyse cogu urunde yumurta var, Yillardir severek yedigim yumurta ve turevlerini nasil kesecegim, nekadar surecek, omur boyu mu? Yada yumurta sarisi yiyebilecek miyim? Bu sorulardan cok korkuyorum , degerli yorumlarinizi rica ederim, Syg ,

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Cengiz Kırmaz
Dahiliye - İç Hastalıkları , İmmunoloji ve Alerji Hastalıkları

Konuyu yüz yüze görüşmüştük sanırın sevgili Tolga. Gerekirse tekrar üzerinden geçeriz...

24 Nisan 2021 07:33