ÖB
Soru Sahibi
4 Şubat 2016 15:02

evlilik aldatma

Hocam selamlar ben evliyim ancak problemim babamın annemi aldatması emın değildim ama araştırdım öğrendim babamla yüzleştim birilerine söylemem halinde beni silecegını annemle evliliklerinin bitecegını söyledi kadını da aradım ve kadın da evli olmasına rağmen babamlarının evıne geliyor yemek yiyor annemı arayıp soruyor aynı sofrada oturdukları oluyor cıldırıcam lütfen Nasıl bır yol izlemeliyim yardımcı olurmusunuz

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhaba Burcu Hanım, Aile yapısının sağlıklı olması hepimizin beklediği bir şey. Fakat bazen üzücü olaylar yaşanabiliyor.Anne babanızın evliliğinde sorun var. Siz bu durumu biliyor, ortamı düzeltme ihtiyacı hissediyorsunuz. Aslında sizin yapacağınız bir şey hem var hem yok. Şu anda anneniz mutlu mu? Anneniz biliyor mu? Belki biliyor ve göz yumuyor. Kadın evli olduğuna göre gelip geçici bir heves de olabilir babanızınki. Bu anne ve babanızın sorunu. Kadınla belki bir daha konuşup vaz geçmesi için ikna etmeyi deneyebilirsiniz. Bu tip olayların çözümünde evlilik terapisi gereklidir. Karı koca birlikte terapiye girerler. Eğer babanız kabul ederse bu yol en doğrusudur.

4 Şubat 2016 17:53