SS
Soru Sahibi
14 Şubat 2021 12:44

Evden kedim kaçtı

İyi günler doktor bey benim 1 buçuk yaşında dişi tekir kedim var 2 aylıkken sokakta bulmuştuk geçende kapıyı küçük kardeşim 5 dakika açık unutmuş hemen o kaçmış kaçtıktan sonra aradık heryere baktık yok bu kadar uzaklaşması normal.mi sizce hiç korkmadan nasıl uzaklaşabilir ki gece sokaklarda aradık bulamıyorum kesin geri gelebilir mi yardımcı olun nasıl bulabiliriz

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhabalar kedi kisir değilse ic güdüsel olarak çiftleşmek için kaçmıştır bu da korkmadan hareket etmesini sağlar. Dışarıdaki durumunda sikinti yoksa geri gelmek istemeyebilir. Kolay gelsin size durum biraz zor gibi

15 Şubat 2021 16:49