SH
Soru Sahibi
6 Ekim 2022 14:41

Erken boşalma idrar hızı yavaşlaması

İyi günler bende kendimi bildim bileli erken boşalma vardı.Psikiyatrik nedenlerle paxera 60 aldım zor boşalıyordum.Efexor 300 selectra 200 kullandım max 2.5 dk da boşalıyordum.Anestol ve jetex de iyi gelmedi.Son 6 yıldır filan yeni huy edindim.Video izlerken yüz üstü yatıp yatağa sürtüyordum.Bazen sert vuruyordum hocam.Son 4 aydır filan penisin solunda şişlik var sertleşince baya belli oluyor.İdrar hızım çok yavaş değil ama eskisine göre yavaşladı bence.Çok çabuk sıkışıyorum da sanki.Bir de anafranil 25+paxera 10+priligy 30 attım ilişkisiz 3 dk da boşaldım.Paxera 60 anafranil 75 de ayrı ayrı kullanırken çok zor boşalıyordum.Doktora gittim sönükken şişlik belli olmadığı için sorun yok gibi dedi.işeme testine girdim ben idrar dışkı gibi testlerde kasılıyorum işeme testin de kasıldım çok çok yavaş parça parça işedim test yalancı oldu yani.Normalde idrar hızım yavaşladı ama testte baya yavaştı.Benim yatağa sürtmelerim peniste sıkıntı travma vb yapmış olabilir mi?Genel bir yorum alabilir miyim?

0
2 cevap
000 görüntülenme
Cevaplar (2)

Merhaba oncelikle gecmis olsun. Yaptiginiz hareket penis icin cok travmatik bir durum ve zamanla Peyronie hastaligi gibi hastaliklara neden olabilir. O nedenle cok tavsiye edilmez. Tekrar gecmis olsun..

14 Ekim 2022 19:37
SH
Soru Sahibi

Hocam penis eğriliği yok gibi bence ama uyarınız için teşekkürler.Gittiğim doktor mesane darlığın olabilir dedi işeme testi istedi.Yapamadım testi testsiz işlem yapamam dedi.Ama size anlattığım travma yapabilecek cinsel hareketi söylememiştim.İdrar hızım yavaşladı önceki yıllara göre bir de sonunda ıkınarak sallayarak sıktırarak parça parça orta derecede idrar çıkarıyorum.Bir de idrarım çabuk geliyor gibi ya da bana öyle geliyor.idrarda yanmam hiç yok.Mesane darlığı olabilir mi ya da başka problem.Mesane darlığı böbrek enfeksiyonuna yol açıyor diye korktum yaşım 32.Bir de sertleşince penisin solu sünnetli kısmı şiş gözüküyor.İzmire yolum düşecek hocam doktora göstermeye gerek var mı idrar hızından çok sıkıntım yok ama mesane darlığı böbrek enfeksiyonu riskinden korktum.

15 Ekim 2022 14:11

Bir üroloğa muayene olmanızı öneririm bu durumda

16 Ekim 2022 07:18
Prof. Dr. Ahmet Gökçe
Prof. Dr. Ahmet Gökçe Üroloji

Yazar toplam 173 soru cevapladı.

Doktorun Cevapladığı Diğer Sorular
Hamilelik ve böbrek ağrısı Prof. Dr. Ahmet Gökçe
Sertleşme bozukluğu Prof. Dr. Ahmet Gökçe
Ani idrar hissi Prof. Dr. Ahmet Gökçe
İdrarda bakteri Prof. Dr. Ahmet Gökçe
Masturbasyon Prof. Dr. Ahmet Gökçe
Üroloji İle İlgili Diğer Uzmanlar
Facebook Twitter Instagram Youtube