sB
Soru Sahibi
18 Haziran 2018 22:11

Erkekte östrojen

Hocam iyi günler jinekomasti için test yaptırmıştım sadece östrojen değeri yüksek çıktı referans 20-53 sonuç 61 bunun tedavi edilmesi gerekir mi kilolu değilim yağ oranım %14 falandır en fazla total testo da referans 175- 781 sonuç 337 bu bağlamda tedavi görmem gerekir mi teşekkürler .

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Metin Alış
Dahiliye - İç Hastalıkları , Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları

Merhaba Birol bey Veriler yeterli değil. Bir çok sebep var . Muayeneyle birlikte değerlendirmek daha uygun olur. Geçmiş olsun

20 Haziran 2018 22:45