DO
Soru Sahibi
20 Haziran 2020 21:46

Ereksiyon da Ağrı

Selam yaklaşik 5hafta önce bir kizla tanişdim yazişdigmda veya konusdugumda pennisim kalkiyor yani ereksiyon oluyor 1 bucuk hafta gecdikden sonra bosalmadan uyudum sabah işyerinde ereksiyon oldugumda cok Ağrı hisetim 3gün bekledim gecmedi doktora göründüm hap yazdi (antibiyotik) aldim 3gün boyunca gecmedi sonra 1hafta sonra baska bir üroloji e gidim o pennisimi kontroll etti bakdi birsey yok dedi ağrı kesiçi kullan dedi ama ardindan 3hafta gecdi sayilir halen ereksiyon da ağri hisediyorum ama eskisi gibi acimiyor ama malesef ki aci var :( ve mastubrasiyon yapdğimda 100/100 şertleşme olmuyor boşaldikdan sonra pennisim hemen şertleşmeyi kaybediyor bu durum gidikçe takinti haline getiridm morelim cok bozuk :(

1 cevap
Cevaplar (1)

Uygun olduğunuz bir vakitte bir de biz muayene edelim. Bir çözüm bulmaya çalışalım. Geçmiş olsun dileklerimle.

20 Haziran 2020 22:52

Sertleşme sırasında ağrı olması önemli bir durumdur. Bireylerde cinsel birliktelik kalitesini olumsuz etkilediği gibi zamanla ereksiyon kalitesini de bozabilecek durumun ilk habercisi olabilir. Dilerseniz muayene ve tetkiklerle biz de değerlendirelim. Geçmiş olsun dileklerimle.

21 Haziran 2020 09:03