SE
Soru Sahibi
12 Nisan 2021 09:01

Enfeksiyon

Hocam iyi günler babam çalışma izni icin kan tahlili yaptırdı enfeksiyon oranı yuksek çıkmış nedeni nedir babamda hiçbir belirti yok neden olabilir yani benden daha saglam nie enfeksiyon çıktı bilgilendirme yaparmsınız kktcden yazıyorum bize bir gun verdiler hastaneden 12 gün sonrasına yani korkuyorz bise olacak die

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Yavuz Özkan
Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji

Muhtemelen basit bir şeydir. Aslında kanda enfeksiyon oranı diye bir şey yok. Enfeksiyonlarda yada başka durumlarda kanda yükselen belirteçler var.

12 Nisan 2021 14:22