KS
Soru Sahibi
27 Şubat 2019 20:50

Enfeksiyon

Merhaba 2 senedir evliyim.çocuğum olmadı. Evliliğimin ilk senesi kasıklarımda ağrı ve yanma hissi belimde yanma ve ağrı hissi oluştu. 1 senedir üroloji kadın hastalıkları Enfeksiyon ve mikrobiyoloji dahil tüm bölümlere başvurdum. Özel bir hastanede sisteskopi oldum. Ancak hiçbir iyileşme olmadı. Sürekli tekrarlayan biçimde dayanılmaz ağrılar çekiyorum. Bir çok antibiyotik kullanmama rağmen geçmedi. Bazı doktorlar bu tür enfeksiyonun kadınlarda normal olduğunu söylererek tedavisi olmadığını zamanla kendi kendine geçeceğini söylüyorlar. Ancak beni sürekli ve şiddetli şekilde rahatsız eden bu yanma ve ağrılardan nasıl kurtulurum.Bu tür Enfeksiyon hamileliğe engelmidir.

1 cevap
Cevaplar (1)

Sonuçlarınızı görmek gerekir. Tekrarlayan enfeksiyonlar hamileliğe engel değildir.

27 Şubat 2019 21:03