AS
Soru Sahibi
24 Ağustos 2019 08:29

Endoskopi sonucu

Hocam özefagus z lıne düzensiz özefagus alt uçta 3-4mmlik ereyonlar izlendi saat 6hizasında dil şeklinde somon renginde girinti yapan 7-8mmlik mide mukoza izlendi kardia skopu iyi kavramiyor midede girişten itibaren bol safra izlendi korpus ve antrum ödemli idi deniliyor yorumlarsanız sun hocam

1 cevap
Cevaplar (1)
Doç. Dr. Fatih Çiftçi
Genel Cerrahi , Gastroenteroloji Cerrahisi

Merhabalar; Alkalen reflü gastritiniz mevcut. Tedavi ve diyet gerekir

1 Eylül 2019 17:45