22 Mart 2021 18:10

Emziren anne safra kesesi taşı

Hocam merhaba 4.5 aylık bebeğim var doğumdan yaklaşık 10 gün sonra doğum sancısı gibi ağrılarım ve kasılmalarım başladı doktora gittim film istendi film için randevu aldık safra kesesi taşından şüphelenildi. Fakat bebeğim çok küçük olduğu için ameliyat gibi bi durum söz konusu olduğunda emzirememekten korkuyorum. Bu gibi durumlarda nasıl bi işlem yapıyorsunuz ilaçla tedavi olunmuyor mu ?

1 cevap
Cevaplar (1)

Hastalığın şiddeti ve gerileme eğilimi gösterip göstermemesi, bu ameliyatın zamanlamasında rol oynar. Durumunuzu bir cerrahın değerlendirmesini öneririm, sağlıkla...

23 Mart 2021 00:48