BB
Soru Sahibi
3 Ocak 2017 18:03

Elleacnelle

Merhaba fulya hn. Pcos hastasiyim 29 yasindayim evlenmeden once dogum kntrl ilaci uzun zmn kullandim evlenince biraktim ve 6 aylik evliyim cocuk istyrz. 3 ay once klomen ve catlatma ignesi kullandim. 1ay once Dr. Elleacnelle verdi kullandim 3aydaha kullanmamı istedi. Gebelik icin bu ilacin faydasi olur mu.? Tskler.

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Fulya Dökmeci
Kadın Hastalıkları ve Doğum

Kullandığınız ilaç Pcos hastalarında tercih edilen doğum kontrol haplarından biridir Dolayısı ile bu ilacı kullanırken gebe kalmanız söz konusu değildir

5 Ocak 2017 02:22