KD
Soru Sahibi
15 Ekim 2015 23:39

EL TERLEMESİ

Çocukluğumdan beri ellerim anormal terler ( nemlenir) ayaklarımda aynı sekilde. cildim ve saçım ise yağlıdır. Son 8 aydırda saç dökülmem var yaşım 20. Hormonlarla ilgili midir sorunum sizce?

3 cevap
Cevaplar (3)

geçmiş olsun, yapısal gibi duruyor, endokrin uzmanına danışmanızı öneririm..

16 Ekim 2015 09:14
KD
Soru Sahibi

hocam cevabınızı bekliyorum... saçlarımda yanlar ve önler 5 ayda seyreldi. d vitamini eksikliğim ve b12 eksikliğim çktı b12 için hap d vitamini için damla kullanmaya basladım 4 gün oldu. Sizce saçlarımın dökülmesinin durması ne zaman olur. yani ilaçlar ne zaman etki gösterir?

15 Kasım 2015 21:47

bu sorunun cevabini be yazikki bizlerde bilemiyoruz...

19 Kasım 2015 08:46
KD
Soru Sahibi

SON SORUM HOCAM. Hocam pekı saç dökülmem 6 aydır var ama 2 aydır saçımda iğne batması gibi daha doğrusu anlık uyuşmalar oluyo baskı gıbı(sancı) bu nedir sizce ? yani bu sancıların saç dökülmesiyle alakası var mıdır ılk baslarda bu batmalardan(sancılardan) olmuyordu saç kökü iltihapı falan olabılır mı? testlerimde d vitamini ve b12 biraz eksikti, --D vitamini 15.6 -- ıkısınede ılaç kullanıyorum 2 haftadır.

26 Kasım 2015 00:12

gecmis olsun, sikayetinizin sac dokulmesi ile ilgisi yok, devam ederse noroloji muayenesi yaptirin..

26 Kasım 2015 12:08