SM
Soru Sahibi
6 Kasım 2021 09:32

Ektrasistol

Selam hocam çarpıntım vardı geçen yıl holter taktılar sinüs taşikardisi atakları yazıyordu iki başka bişey yoktu iki gün önce tekrar holter taktırdım şimdi af çıktı supreventiküler çıktı 1830 tane ekatım sinüs taşikardisi atriyal fibrilasyona sebeb olurmu veya supreventikülere ablasyon önerdiler riski yüksekmi şuan belok kullanıyorum yardımcı olursanız

1 cevap
Cevaplar (1)

ÖNCELİKLE GEÇMİŞ OLSUN, BELOC KULLANMANIZA RAĞMEN RİTİM BOZUKLUĞUNUZ OLDUĞUNA GÖRE ELEKTROFİZYOLOJİK İŞLEM VE GEREKİRSE ABLASYON UYGULANABİLİR. BU TEDAVİLER YÜKSEK RİSLİ BİR İŞLEM DEĞİLDİR.

17 Kasım 2021 14:46