Hh
Soru Sahibi
29 Nisan 2024 17:56

Ekstra Atım?

Merhaba 26 yaşındayım 1-2 ay aralıklarla bir kaç kez 4-5 gün süren ekstra atım tarzında şeyler hissettim kalbimde.İş yaparken hareket halindeyken herhangi bir şey olmuyordu fakat otururken yatarken kendini göstermeye başlıyordu.Göğsümde kolumda ağrı baskı vs hissetmedim ama ruhumu bozuyordu açıkçası bu anlarda nabzımı ölçtüğümde 60-70 arası değerler çıkıyordu bu korkulacak bir sorun mudur sizce

1 cevap
Cevaplar (1)

EKG, EKO ve holter sonuçlarınızı görmeden net birşey söylenemez.

30 Nisan 2024 10:58