KM
Soru Sahibi
20 Temmuz 2012 16:30

EKLEM SIVISINDA ARTIŞ

hocam merhaba, sol dizimde bükerken özellikle merdiven inip cıkarken ağrı oluyor ve buna şişlik de eşlik ediyordu bir haftadır. MR cektirdım raporumda; -intraartiküler eklem sıvısı suprapatellar aralıkta minimal artmıştır yazıyor. doktorum ilaç yazdı .bunun yanı sıra dikkat etmem gereken neler var çabuk iyileşmem için? bilgilendirirseniz sevinirim. kolay gelsin

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Sinan Karaoğlu
Ortopedi ve Travmatoloji

Sizi gören doktor durumunuzu daha iy değerlendireceği için bence dediklerin yapmanız en doğrusu. Sıvı artışı özel bir hastalık durumunu değil bir reaksiyonu gösterir (Sebep değil sonuç). Geçmiş olsun

20 Temmuz 2012 18:17