UA
Soru Sahibi
2 Kasım 2016 03:54

Eklem çıkığı

Merhaba hocam benim omuz üzerine düşme sonucu tıp 3 akromioklaviküler eklem çıkığı oluştu dışarıdan bakıldığında çok belli çıkık kaza anında dayanılmaz bir ağrı oluştu acil serviste ağrı kesici iğne yedikten sonra ağrım kalmadı 8 bandaj yapıldı 1 haftaki kontrol den sonra doktor ameliyat diyince bandajı çıkardım çıkık hala bariz bi şekilde belli olmasına karşın ağrı yok fakat 5 kilo bile kaldıramıyorum kapı kolunu bile bastıramıyorum neden böyle acaba

3 cevap
Cevaplar (3)
Fzt. Ersin Sever
Fizyoterapi

merhaba çok büyük geçmiş olsun. Ağrının olmaması kullandığınız iğnelerden dolayıdır.Omuz kaslarınızdaki ağrıyı baskılamıştır ve siz o ağrıyı hissetmiyorsunuz ya da çok az hissediyorsunuz .

2 Kasım 2016 13:50
UA
Soru Sahibi

Hocam peki bu iğnenin etkisi 1 ay sürer mi çünkü hala bir ağrım yok

4 Kasım 2016 07:02
Fzt. Ersin Sever
Fizyoterapi

daha fazla da sürebilir . geçmiş olsun

4 Kasım 2016 17:05
UA
Soru Sahibi

Teşekkürler hocam

5 Kasım 2016 21:42
Fzt. Ersin Sever
Fizyoterapi

rica ettim

10 Kasım 2016 13:38