DD
Soru Sahibi
3 Nisan 2019 09:01

Ek gıda reddi

Hocam 6 aylık sadece anne sütüyle beslenen kızım 3 kg doğmuştu. Şu an 7500 gr 64 cm. Bu ay ek gıdaya başladık. Ancak yemek istemiyor. Kaşığı gördüğü an ağzını sımsıkı kapatıyor. Ne yapmalıyım sizce? Umarım cevap yazarsınız. Teşekkürler.

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Tuna Gül
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

merhabalar çocuğunuzun gelişimi gayet iyi. ek gıda başlamayı 1 hafta daha erteleyin. kaşık yerine ek gıdayı onun önüne açken koyun. kendisi deneyimlesin..

3 Nisan 2019 09:15