YG
Soru Sahibi
15 Nisan 2024 10:27

Dusuk tansiyon

Hocam annem at fib hastasi saneloc digoksun coumadin aldacton birdetansiyon ilaci atakant sanirim onu aliyor ama annemin tansiyonu oldukca dusuk su ara basi donuyor ve gercekten yasam kalitesini etkiliyor tansiyon ilacini sabah aliyor bu dusuklukle tansiyon ilaci icmesi gerekiyormu anadoluda yasiyor ulasabilecegi bi kalp dru yok suan 12 gun sonraya randevu bulduk ilaci yarim aliyor her ihtimale karsi ne onerirsiniz tesekurler

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhaba tansiyonu dusuk ve baş donmesi varsa tansiyon takibi imkanı da varsa şimdilik atacand ve aldactone (ikisine) ara versin, kontrole gidildiğinde ilaç düzenlemesi yapılır tekrar.

15 Nisan 2024 11:28