şa
Soru Sahibi
4 Eylül 2015 10:06

düşük ayak için ayakkabı

merhaba hocam ben 18 yasındayım 7 yasında gullam barre geçerdim suan 18 yasındayım sadece dusuk ayak kaldı füşük ayak için amelıyat riski oldugu için yaptırmadım. şimdi afo diye bir cıhaz kullamıyorum ama çok agrı yapıyor hareketlerimi kısıtlıyor çok agrı yaptı için yoruluyorum afo gıymesem de olmuyor hocam bana düşük ayak için iyi bir ayakkabı önerirmisiniz. dısarda çok aktıf insan oldum için aldım ayakkabının belli olmamasını istiyorum hocam yardım edermısınız saygılarımla

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Nikola Azar
Ortopedi ve Travmatoloji

Merhaba Düşük ayak için kullanılan ve günlük ayakkabının içine giyilebilen çeşitli ortezler mevcuttur. Bir ortopedi uzmanına müracaat ederek, onun yönlendirmesi ile bu tür ortezleri temin edebilirsiniz. Geçmiş olsun Yrd.Doç.Dr.Nikola Azar

5 Eylül 2015 20:31