YB
Soru Sahibi
26 Mayıs 2019 13:58

duphaston kullaniyorum adetim gecikti

hocam iyi gunler ben martta adet ağrım icin dr a gitmistim doktor alttan muayene yapti bisey olmadgini agriyi azaltmak icin visanne hapini vermisti bi sonraki ay adetimin 2 veya 3uncu gunu gel demsti nisan da adet olup 3uncu gün gittim hormon testi yapti hormon bozukluğu var ddi ve bana 2 kutu duphaston hapi verdi nisanin 20ila30 mayisin 20 ila 30 arasi kullanmami soyledi gunde 2 kere hapi iciyorum nisan ayinda hapi kullanirken adet oldum ve adetim 12 gun surdu yogun şekilde adetim bittikten sonra 1 hafta sonra 2 gun leke geldi ve mayisin 20sinden bu yana tekrar kullanyorum hapi ve adetim su an 8 gun gecti normalmi hocam 1 haftadir karnim agriyo adet agriis var ama bisey gelmiyor hamile olabilirim diye de korkuyorum hocam

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Kadir Güzin
Kadın Hastalıkları ve Doğum , Jinekolojik Onkoloji Cerrahisi

mua gerekiyor.hamilelileği değerlendirmek için gebelik testi ve ultrason gerekebilir

25 Temmuz 2019 17:09