PM
Soru Sahibi
5 Nisan 2019 18:25

Dudak yarığı

Merhaba hocam iyi günler.benim darbe sonucu dudagim yarilmisti ve bu konu hakkında size soru sordum sizde masaj yapın vb. Şeyler demişsiniz.nasil masaj yapacağım ve bu dudagimdaki şişlik nasıl geçer? Ne yapmam lazım.tekrar iyi günler..

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Önder Tan
Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi , El Cerrahisi ve Mikrocerrahi (Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi)

Yaralanmadan 1 ay geçmişse , Kenacort A ve çinko oksit deri pomatlarını parmağınızın ucunda herbirinden mercimek tanesi kadar alarak karıştırın ve yara hattının üzerine 2 dk boyunca bastırarak masajla yedirin. 3-6 ay devam edin. Geçmiş olsun.

7 Nisan 2019 22:33