YM
Soru Sahibi
5 Temmuz 2020 14:03

Doluluk hissi

Hocam merhaba 18 yaşındayım ve yaklaşık 2 senedir bir sorunum var penisimde bir basınç, doluluk hissi gibi (değişik bir ağrı) garip bir his hissediyorum ve bu his olunca aşırı derecede masturbasyon yapma isteği geliyor yapınca genelde gidiyor her gün olmuyor bu his genelde 2 günde bir oluyor ne yapmam gerekiyor hocam? Gerçekten kötü bir his bu

1 cevap
Cevaplar (1)

Ergenlik çağında cinsel uyarılma etişkinliğe göre daha fazladır sebebi bu bence bunu normal kabul et ve bu kadar sık masturbssyon yapma erken boşalmaya neden oluyor çok rahatsızlık verirse bir hormonlarına baktır geçmiş olsun

6 Temmuz 2020 20:08