KB
Soru Sahibi
23 Mayıs 2008 11:20

doktor hanım merhabalar 14 aylık bir kızım var ve hala dişleri çıkmadı. 1

doktor hanım merhabalar 14 aylık bir kızım var ve hala dişleri çıkmadı. 1 tane bile yok aksi gbi belirtiside yok. çocuk doktorumuz bunun normal olduğunu söyledi. şimdilik dert etmeyin dedi. hatta dişlerinin sağlıklı bile olacağını söyledi. ben dayanamayıp 1-2 çocuk doktoruna daha sordum. hepsinden aynı cevabı aldım ama hala tatmin olmuş değilim. Bu yüzden lütfen beni bu konuda bilgilendiriseniz sevinirim. çok teşekkürler bugra yılmaz

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhaba Durum biraz endişe verici olabilir bazı konjenıtal hastalıklarda dişler olmayabiliyor umarım kızınızda böyle bir olay yoktur ama en kısa yolu bir panaromik rontgen çektirerek anlaşılabilir..

28 Mayıs 2008 00:35