ÖN
Soru Sahibi
14 Eylül 2007 11:10

Doktor Hanım Merhaba! Sorunum son 1 senedir adet sonrası 1 hafta boyunca ko

Doktor Hanım Merhaba! Sorunum son 1 senedir adet sonrası 1 hafta boyunca koyu kahverengi bir akıntım olması son 1-2 aydır bu akıntıda azalma oldu ancak bu ay adet bitiminden beri pembe bir akıntı geliyor bu akıntı idrarımı yaptıktan sonra daha belirhinleşiyor ayrıca kasıklarımda yanma hafif bir ağrı ve guruldama var cevabınız için teşekkürler iyi çalışmalar...

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Seval Taşdemir
Kadın Hastalıkları ve Doğum

Bu şikayetleriniz çerçevesinde muayeneniz vajinal ultrasonografi adet 3. günü FSH LH E2 ve PRL testleriniz ile tam idrar tahlili yaptırmanız gerekir genellikle bu şikayetler hormonal dengesizlik durmlarında ortaya çıkar 3 ay kadar adet düzenleyici kullanmak gerekir. Kliniğimiz randevu sistemi ile çalışmaktadır. Gelmeden önce lütfen aşağıdaki telefon numarasından randevu alınız. Danışma amaçlı görüşmelerden ücret alınmamaktadır. Sağlıklı Günler... Ferti-Jin Kadın Sağlığı ve Yardımcı Üreme Teknikleri Merkezi Op. Dr. Seval TAŞDEMİR Tel: *** *** ** 75 Fax: *** *** ** 61 Nispetiye Cad. Bebek Dağı Sok. No:14 Bebek/İstanbul www.fertijin.com.tr

14 Eylül 2007 14:41