Z
Soru Sahibi
15 Şubat 2008 13:16

doktor hanım . , hastalığım sebebi ile doktorum bana co-divan - dilantr

doktor hanım . , hastalığım sebebi ile doktorum bana co-divan - dilantrel ve vastarel tablet reçete etti . fakat bu ilaç ları attığımda vucudumda özelikle yüz boyun ve ellerde aşırı kızarıklık ellerde çok aşırı kaşıntı olmak ve şişmekte . doktoruma söyledim vastareli degiştirdi danitrin yazdı ama reaksiyonlarda degişiklik yok arasıra alerji ilacı alıyorum 2 gün rahatım ama bu nekadar sürecek karacigere zararı varmı ben nasıl bir yol izleyeyim saygılarımla

0
1 cevap
000 görüntülenme
Cevaplar (1)

bence ilaçları mümkünse kesip birer brer başlayın. hangisine karşı allerjiniz olduğu ortaya çıksın.

17 Şubat 2008 21:23
Uzm. Dr. Neslihan Gülmez
Uzm. Dr. Neslihan Gülmez Kardiyoloji

Yazar toplam 607 soru cevapladı.

Doktorun Cevapladığı Diğer Sorular
VAGOTONİ Uzm. Dr. Neslihan Gülmez
çarpıntı Uzm. Dr. Neslihan Gülmez
FERITIN Uzm. Dr. Neslihan Gülmez
KOLESTEROL Uzm. Dr. Neslihan Gülmez
Anjiyo Uzm. Dr. Neslihan Gülmez
Kardiyoloji İle İlgili Diğer Uzmanlar
Prof. Dr. Ali Bayram Kardiyoloji
Facebook Twitter Instagram Youtube